
- В наявності
- Код: 00130299
Модуль пам`яті SO-DIMM 16GB/5600 DDR5 Patriot Signature Line (PSD516G560081S)
12 384 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оперативна пам’ять DDR5 серії Signature Line від Patriot призначена для роботи на платформах Intel наступного покоління. Завдяки робочій напрузі всього 1.1, пам’ять DDR5 споживає менше енергії, порівняно з DDR4. Модулі пам’яті SL DDR5 оснащені мікросхемою PMIC для контролю та керування живленням. Кожен модуль Signature Line DDR5 має вбудований термодатчик для захисту від теплових навантажень. На додаток сучасна система корекції помилок (On-Die ECC) підвищує точність обробки даних та загальну стабільність роботи вашого пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Масив | PC5-44800 |
| Номінальна напруга, В | 1.1 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | Підтримка ECC |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | SODIMM |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга живлення | 1.1В |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Система охолодження | немає |
- Ціна: 12 384 ₴



