
- Немає в наявності
- Код: 00130241
Модуль пам`ятi DDR4 2х8GB/3200 Apacer NOX RGB White (AH4U16G32C28YNWAA-2)
7 258 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надширококутний RGB-світлорозсіювач, на якому добре видно природні переливи світлодіодного підсвічування.
Високоякісний алюмінієвий розподільник тепла
Оснащений радіатором з високоякісного алюмінієвого сплаву з чудовою тепловіддачею.
Ретельно відібрані ІС
Завдяки технології виготовлення модулів пам"яті Apacer і виробничим можливостям ретельно відібрані ІС демонструють високу стабільність навіть при роботі з високою швидкістю і сумісність з основними брендами системних плат.
Сертифікація RGB Sync
Сертифікований основними виробниками програмного забезпечення для системних плат, такими як ASUS AURA sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і ASRock Polychrome Sync.
Підтримка Intel XMP 2.0 при якій розгін системних плат на платформі Intel виконується максимально ефективно і без ручного налаштування параметрів BIOS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Особливості | Підсвітка RGB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC4-25600 |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Напруга живлення | 1.35 В |
- Ціна: 7 258 ₴

