
- Немає в наявності
- Код: 00130225
Модуль пам`ятi DDR5 2x32GB/6400 G.Skill Trident Z5 RGB Silver (F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS)
56 847 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
G.Skill Trident Z5 RGB – найновіша флагманська лінійка легендарної пам'яті від відомого світового бренду G.Skill. Створена для ентузіастів, екстремальних геймерів, любителів пошуку найкращих комплектуючих для свого ПК. Є не тільки продуктивною, а й стильною оперативною пам'яттю, адже виконана у своєму індивідуальному стилі та має RGB підсвічування.
Оптимізована для повної сумісності із найновішими процесорами для кожного нового покоління платформ Intel. Побудована для досягнення високого рівня продуктивності, здатна наділити високою швидкодією будь-який ігровий комп'ютер або робочу станцію. Виконана в яскравому дизайні, що підкреслюється поєднанням матового алюмінію та срібного радіатора. Планки протестовані на різних материнських платах відповідно до високих стандартів якості, створених для надійності та стабільності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.4 В |
| Об'єм одного модуля | 32 GB |
| Особливості | Підсвітка RGB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC19200 |
| Напруга живлення | 1.4В |
- Ціна: 56 847 ₴





