
- Немає в наявності
- Код: 00130075
Модуль пам`яті DDR4 4GB/2666 Patriot Signature Line (PSD44G266681)
2 147 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модулі оперативної пам'яті серії Patriot Signature Line забезпечують надійність і продуктивність вашої системи. Пам'ять побудована на базі якісних компонентів.
Компанія Patriot гарантує, що кожен модуль відповідає галузевим стандартам.
З планкою пам'яті Patriot Signature Line можна значно підвищити продуктивність ПК або ноутбука залежно від форм-фактора і типу модуля.
Оперативна пам'ять серії Patriot Signature Line представлена в різних модифікаціях і з різними частотними характеристиками. Це дасть змогу кожному користувачеві підібрати планку для своєї системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Масив | PC4-21300 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 4 GB |
| Особливості | non-ECC |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Користувацькі характеристики | |
| Система охолодження | немає |
- Ціна: 2 147 ₴
