
- Немає в наявності
- Код: 00121278
Відеодомофон Slinex Sonik 7 white з IPS сенсорним екраном 7 дюймів, підключення 2 панелей виклику і 2 відеокамери
8 140 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Відеодомофон Slinex Sonik 7 white
Відеодомофон Slinex Sonik 7 white – це сучасний кольоровий домофон з IPS сенсорним екраном розміром 7 дюймів. Його можливості дозволяють підключити до двох панелей виклику та двох відеокамер будь-якого стандарту, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку. Вбудовані функції, такі як інтерком та гучний зв'язок, роблять його ідеальним вибором для сучасного дому.
Ключові можливості
- Кольоровий IPS сенсорний екран 7 дюймів
- Підключення до 2 панелей виклику та 2 відеокамер
- Гучний зв'язок для комфортних розмов з відвідувачами
- Інтерком на 3 відеодомофони
- Слот для карт пам'яті до 64 Гб
- Два динаміки по 2 Вт в окремій акустичній камері
- Функція "не турбувати" та фоторамка
Технічні характеристики
- Гарантія: 12 міс
- Колір: білий
- Розміри: 176 х 133 х 20 мм
- Матеріал: пластик
- Тип живлення: AC 220V
- Робоча температура: -10 ~ +55°C
- Напруга живлення: 100-240 В
- Тип установки: накладне
- Тип пристрою: відеодомофон
- Потужність споживання: 7 Вт, в режимі очікування 3 Вт
- Тип керування: сенсорний екран
- Підтримка карт пам'яті: до 64 ГБ
- Зв'язок між пристроями: 4-х провідна
- Стандарт відеосигналу: AHD/TVI/CVI (PAL)/CVBS (PAL)
- Роздільна здатність екрану: 1024х600 пікселів
- Функція інтеркома: є
- Кількість каналів домофона: 4
- Детектор руху: на 4 канали, одночасно запис з 1
- Запис фото/відео: фото, відео
- Обсяг вбудованої пам'яті: 100 фото
Уявіть собі, що ви можете спостерігати за відвідувачами, навіть не виходячи з дому. З відеодомофоном Slinex Sonik 7 ви можете легко відповісти на дзвінок, переглядаючи зображення на великому сенсорному екрані та спілкуватися в реальному часі. Це ідеальне рішення для вашого дому чи офісу, що забезпечить безпеку та комфорт.
Обираючи відеодомофон Slinex Sonik 7 white, ви отримуєте високоякісний пристрій з безліччю корисних функцій за доступною ціною. Це чудовий варіант для тих, хто цінує технології та комфорт. Замовте у нашому інтернет-магазині вже сьогодні і скористайтеся зручною доставкою.
Відеодомофон Slinex Sonik 7 white
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Роздільна здатність (ТВЛ) | 1024600 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | AHD |
| Форм-фактор | Прямокутний |
| Формат стиснення | MJPEG |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Висота | 133 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 176 мм |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фікс-об'єктив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IPNA |
| Напруга | 100-240 |
- Ціна: 8 140 ₴






