
- Немає в наявності
- Код: 00117539
Степлер Buromax металевий, JOBMAX, 20 аркушів, (скоби №24; 26), 112 х 44 х 34 мм, чорний, для офісу та дому (BM.4259-01)
104 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Степлер Buromax металевий, JOBMAX, 20 аркушів, (скоби №24; 26), 112 х 44 х 34 мм, чорний (BM.4259-01)
Металевий степлер серії JOBMAX від BUROMAX підкреслить індивідуальність і стане незамінним атрибутом в роботі. Скріплює заявлену кількість аркушів (20 арк. паперу 80 г / м²) і навіть більше. Корпус виготовлений з металу з пластиковою кольоровою накладкою, яка перешкоджає ковзанню руки, що робить роботу з ним комфортною і зручною.
Ключові можливості
- Матеріал: метал
- Пробивна потужність: 20 аркушів
- Кольори: чорний, синій
- Тип скріплення: закритий, відкритий
- Скоба: №24/6, №26/6
- Глибина закладання паперу: 63 мм
- Розміри степлера: 131х44х30мм
Технічні характеристики
- Модель: металевий, JOBMAX, 20 аркушів, (скоби №24; 26), 112
- Артикул: BM.4259-01
- Країна виробництва: Китай
- Матеріал: Метал
- Колір: Чорний
- Розміри: 131 х 44 х 30 мм
- Використовує скоби: 26/6
- Товщина скріплення: 20 аркушів
- Глибина відступу: 63 мм
Цей степлер буде чудовим помічником у вашій професійній діяльності. Уявіть, як легко ви зможете організувати документи в офісі, скріпивши до 20 аркушів. Або ж, завдяки його компактному розміру, ви зможете без проблем використовувати його вдома для підготовки важливих паперів. Степлер Buromax - це надійність, функціональність і зручність!
Степлер Buromax металевий, JOBMAX, 20 аркушів, (скоби №24; 26), 112 х 44 х 34 мм, чорний (BM.4259-01)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Висувний механізм заміни скоб | Ні |
| Глибина зшивання | 63 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна кількість аркушів | 20 шт. |
| Максимальна продуктивність | 20 шт./хв |
| Максимальний відступ від краю аркуша | 63 мм |
| Матеріал | Метал |
| Прогумована ручка | Ні |
| Тип скоб | 73/6 |
| Тип управління | Ручне |
| Упаковка | Блістер |
| Фіксатор для пальця | Ні |
| Розміри | |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 104 ₴
