
- Немає в наявності
- Код: 00117441
Лампочка Eurolamp LED-T8-9W/4000(скло), енергоефективність 80%, світловий потік 780 лм
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Лампочка Eurolamp LED-T8-9W/4000(скло)
Світлодіодна лампа LED-T8-9W / 4000 (скло) Eurolamp потужністю 9 Вт є високоякісною екологічної та економічної LED технологією за доступною ціною. У виробництві лампи використовуються безпечний для здоров’я людини полімерний сплав і вдосконалені довговічні системи відводу тепла. Якісні світлодіодні чіпи, що застосовуються в даній лампі, дозволяють економити електроенергію до 90% без шкоди для яскравості при досить тривалому періоді роботи лампи – 50000 годин.
Ключові можливості
- Потужність: 9 Вт, еквівалент лампи розжарювання 75 Вт
- Світлова температура: 4000K – нейтральне світло
- Кут розсіювання: 320°
- Термін служби: 50000 годин
- Енергоефективність: клас A+
- Захист від перепадів напруги в діапазоні 220-240 В
Технічні характеристики
- Модель: LED-T8-9W/4000(скло)
- Артикул: LED-T8-9W/4000(скло)
- Країна виробництва: Китай
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-фактор: лінійний
- Тип цоколя: G13
- Напруга: 220-240 В
- Світловий потік: 780 лм
- Довжина: 600 мм
- Діаметр: 25 мм
- Колір колби: матовий
- Кількість в упаковці: 1 шт
- Гарантія: 12 міс
Лампочка LED-T8-9W/4000(скло) ідеально підійде для використання в офісах, щоб забезпечити комфортне освітлення без зайвого навантаження на електромережу. Завдяки своїм характеристикам, ви зможете використовувати цю лампочку в домашніх умовах або в міських закладах, що потребують ефективного освітлення.
Замовити лампочку Eurolamp LED-T8-9W/4000(скло) можна в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою. Відгуки наших клієнтів підтверджують високу якість даного товару і його відмінні експлуатаційні характеристики.
Лампочка Eurolamp LED-T8-9W/4000(скло)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Потужність випромінювання | 9 Вт/м |
| Світловий потік | 780 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220-240 |
- Ціна: 118 ₴
