
- Немає в наявності
- Код: 00057502
Кулер процесорний DeepCool AG620 WH ARGB V2 (R-AG620-WHAMMN-GJD)
2 851 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DeepCool AG620 ARGB V2 White — це повністю білий двовежевий кулер для процесора, орієнтований на високу продуктивність та ефективність, який може похвалитися шістьма тепловими трубками, упакованими в щільний радіаторний корпус для оптимального розсіювання тепла, та двома точно налаштованими 120-мм вентиляторами ARGB PWM для потужного охолодження.
Впізнаваний дизайн матричного ребра DeepCool має чисте біле покриття та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості. У поєднанні з унікальною верхньою кришкою ARGB та мінімалістичним напівпрозорим дизайном логотипу, AG620 ARGB V2 White забезпечує безпрецедентний та унікальний світловий ефект.
Оновлення до новітньої технології DeepCool Core Touch Technology 2.0 значно покращує охолоджувальну здатність. Теплові трубки були оптимізовані та розташовані для забезпечення найкращої можливої теплопередачі від процесора через нікельовану пластину. В результаті, CTT 2.0 забезпечує підвищення продуктивності охолодження.
Завдяки оптимізації внутрішньої капілярної структури та впорскуванню точної кількості рідини, теплова трубка досягає найкращої продуктивності розсіювання тепла незалежно від того, чи знаходиться кулер у вертикальному чи горизонтальному корпусі. Це ідеальне співвідношення сприяє високоефективному фазовому переходу по всій тепловій трубці та досягає нижчого теплового опору в широкому діапазоні TDP.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Клас якості | Original |
| Колір | Білий |
| Кількість кулерів | 1 |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | AM4 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 157 мм |
- Ціна: 2 851 ₴









