
- Немає в наявності
- Код: 00037638
Патч-панель Cablexpert (NPP-C524CM-0011) 19" 24 порти, UTP, cat.5e
1 118 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
Роз"єм: 110-тип
Компактна 19-дюймова панель з високою щільністю конструкції
Призначений для установки на будь-яку стандартну 19-дюймову стійку або шафу
50? позолочені контакти
Чорна електростатична сталь з порошковим покриттям
Має верхній, нижній і бічний кабельний ввід
Наклейка-логотип на лицьовій стороні
Задня кришка зі стрижнем управління проводами для забезпечення правильного радіусу вигину сполучних кабелів і зменшення натяжіння
Для конфігурації проводки EIA / TIA T568B / A
Характеристики:
Розміри товару: 483 x 47 x 86 мм
Вага товару: 0,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cablexpert |
| Висота | 47 мм |
| Категорія | 5e |
| Кількість портів | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Поставляється | Без модулів |
| Робоча висота (U) | 1U |
| Стан | Новий |
| Тип | UTP |
| Тип портів | RJ-45 |
| Форм-фактор | 19" |
| Ширина | 47 мм |
- Ціна: 1 118 ₴



