
- Немає в наявності
- Код: 00035625
Сумка Continent FF-01 Sand
436 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головне відділення з переміщується (на липучці) закривається на змійку і додатково фіксується карабіном
(При частому діставанні фотокамери можна застібати тільки на клямку - а блискавка для тривалих переїздів).
Усередині оздоблена м'яка бархатиста тканина, що унеможливлює подряпати вміст.
Щільні стінки, чудова фіксація фотокамери із "середнім" об'єктивом.
На лицьовій частині велика кишеня на "блискавці", всередині якої є ще 2 кишеньки для дрібніших аксесуарів таких як карти пам'яті, перехідники і т.д.
2 бічні кишеньки на гумовій стяжці.
На задній стінці ще одна кишенька (там наприклад можна розмістити мікрофіброву серветку).
Зовнішні розміри: 17 x 18,5 x 13 см
Основне відділення: 14 x 15,5 x 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Висота | 13 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 17 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Пісочний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Тканина |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Комбінована |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 18.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тканина |
- Ціна: 436 ₴




