
- Немає в наявності
- Код: 00070309
Модуль пам`яті DDR5 2х16GB/6400 Patriot Viper Venom (PVV532G640C32K), форм-фактор DIMM, CAS Latency CL32
23 525 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Модуль пам`яті DDR5 2х16GB/6400 Patriot Viper Venom (PVV532G640C32K)
Viper Gaming з гордістю представляє серію Viper Venom DDR5 DRAM, що забезпечить неймовірну продуктивність для ваших систем! Модуль пам'яті Viper Venom DDR5 розроблений з використанням інноваційних технологій, здатен досягати швидкості до 6400 МГц, що робить його ідеальним вибором для новітніх платформ Intel DDR5. Ваша система отримає значний приріст продуктивності завдяки подвоєній пропускній здатності порівняно з DDR4.
Ключові можливості
- Формат: DIMM
- Частота пам'яті: 6400 МГц
- Об'єм пам'яті: 32 ГБ (2 модулі по 16 ГБ)
- Тип: DDR5
- CAS Latency: CL32
- Пасивна система охолодження (радіатор)
- Підтримка Intel XMP та AMD Expo
- Стандарт пам'яті: PC5-51200
- Естетичний дизайн: чорний з сірим
Технічні характеристики
- Форм-фактор: DIMM
- Тип оперативної пам'яті: DDR5
- Частота пам'яті: 6400 МГц
- Об'єм одного модуля: 16 ГБ
- Загальний об'єм пам'яті: 32 ГБ
- Напруга живлення: 1.1 В
- Наявність підсвічування: без підсвічування
- Перевірка та корекція помилок (ECC): немає
- Схема таймінгів: 32-40-40
Ви можете використовувати модуль пам'яті DDR5 2х16GB/6400 Patriot Viper Venom у різних сценаріях. Наприклад, якщо ви геймер, то зможете насолодитися плавною графікою та швидким завантаженням ігор. Якщо ви займаєтеся графічним дизайном або відеомонтажем, ви відчуєте приріст у швидкості обробки даних і роботи з великими файлами.
Здійснивши замовлення на модулі пам'яті Viper Venom у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не лише високу продуктивність, але і надійність, що підтверджується позитивними відгуками користувачів. Доставка по Україні швидка і зручна, що дозволить вам максимально швидко насолодитися новими можливостями вашої системи!
Модуль пам`яті DDR5 2х16GB/6400 Patriot Viper Venom (PVV532G640C32K)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Масив | PC5-51200 |
| Номінальна напруга, В | 1.1 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | non-ECC |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 1.1 В |
- Ціна: 23 525 ₴



