
- Немає в наявності
- Код: 00042068
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5600 G.Skill Flare X5 (F5-5600J3636C16GX2-FX5), CAS Latency CL36, без підсвічування
17 148 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Модуль пам'яті DDR5 2x16GB/5600 G.Skill Flare X5 (F5-5600J3636C16GX2-FX5)
Модуль пам'яті DDR5 2x16GB/5600 G.Skill Flare X5 профілі. Завдяки підтримці AMD EXPO користувачі можуть легко розігнати пам'ять, просто активувавши її у BIOS, що робить її идеальним вибором для геймерів та ентузіастів. тепловідведення.
Технічні характеристики
- Об'єкт: ГБ
- Кількість модулів у комплекті: 2
- Частота: 5600 МГц
- Напруга: 1,2 В
- Лінійка пам'яті: G.Skill Flare X
- Схема таймінгів профілю AMD Expo: є
- Підтримка профілю Intel XMP: немає
- Колір: чорний
- Перевірка та корекція помилок (ECC): немає
- Призначення: для ПК
Цей модуль пам'яті ідеально підходить для геймерів, які Наприклад, ви можете насолоджуватися неймовірною продуктивністю у нових іграх, завантажуючи рівні без затримок, або використовувати потужність пам'яті для роботи з ілюстраціями та відеомонтажем, що значно зекономить вашу годину.
Замовляючи пам'ять G.Skill Flare X5 у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не лише високу продуктивність, але й надійність, підтверджену чисельними позитивними відгуками. Ви зможете покращити свою систему за доступною ціною з швидкою доставкою.
Модуль пам'яті DDR5 2x16GB/5600 G.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | non-ECC |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC19200 |
- Ціна: 17 148 ₴





