
- В наявності
- Код: 00030979
Монітор для відеоспостереження TFT 5", 12V, BOX, портативний, автоматичне перемикання PAL/NTSC
1 528 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Монітор для відеоспостереження TFT 5", 12V, BOX
Монітор для відеоспостереження TFT - доповнить систему відеоспостереження на 100%! Звичайно добре, коли камери встановлені, але виникає питання, а на чому дивитися, як спостерігати? З цим завданням впорається даний монітор. Висока роздільна здатність, широкий кут огляду, компактність - це ідеальне рішення для всіх систем відеоспостереження, а також для використання в автомобілі.
Ключові можливості
- Підключення камер високого дозволу
- Широкий кут огляду
- Простота в установці
Технічні характеристики
- Портативний TFT монітор 5 дюймів
- Автоматичне перемикання PAL / NTSC
- Живлення: 12 В
- Споживання енергії: 2 Вт
- Робоча температура: 0 °C ~ +80 °C
- Відео: 2-канальний відео-вхід
- Розміри: 126 х 76 х 85 мм
Уявіть собі, що ви встановили камеру заднього виду у своєму автомобілі, але не знаєте, на чому дивитися. Монітор для відеоспостереження TFT стане ідеальним рішенням для забезпечення безпеки під час паркування. А якщо ви хочете контролювати ситуацію на об'єкті, то цей монітор легко підключиться до вашої системи відеоспостереження.
Цей монітор створений з урахуванням потреб сучасних користувачів. Купити його - означає отримати не лише якісний продукт, але й надійного партнера у контролі за безпекою. Ви зможете замовити монітор у нашому інтернет-магазині з доставкою, щоб забезпечити своєму об'єкту актуальний контроль.
Монітор для відеоспостереження TFT 5", 12V, BOX
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| OSD-меню | Ні |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | TFT |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 5 дюйм |
| Комплектація | |
| Блок живлення | Так |
| Зарядний пристрій | Ні |
| Захисний чохол | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ключові опції | |
| Ліхтарик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат відео | NTSC;PAL |
- Ціна: 1 528 ₴
