
- В наявності
- Код: 00020793
Бездротова централь системи безпеки з підтримкою фотоверифікації U-Prox MPX LE Black, 250 зон, Wi-Fi, LTE
7 120 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова централь системи безпеки з підтримкою фотоверифікації U-Prox MPX LE Black
>Бездротова централь системи безпеки U-Prox MPX LE Black є ідеальним вибором для забезпечення охорони будь-якого об'єкта. Завдяки своїй потужній функціональності, підтримці фотоверифікації та простоті у використанні, ця система надає високу надійність та зручність у контролі безпеки. Замовивши її в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте ефективне рішення для захисту вашого майна.Ключові можливості
- Підтримка до 30 груп охорони.
- Можливість підключення до 250 бездротових пристроїв.
- Зони для сповіщувачів - до 250.
- Підтримка 250 брелоків і 30 клавіатур.
- Канали зв’язку: Wi-Fi, LTE (4G), Ethernet, SIM картки.
- Користувачів - до 250.
- Підключення до 250 U-Prox PIR Cam.
- Резервне живлення акумулятора на 24 години.
- Відстань передачі даних до 4800 метрів.
Технічні характеристики
- 3G/4G - LTE-FDD Cat 1 - B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28, GSM - B2/B3/B5/B8.
- Два слоти для SIM-карт.
- Ethernet - 100 Mbit.
- Wi-Fi - 2.4 ГГц 802.11b/g/n, Open/WPA/WPA2/WEP.
- Живлення: 12В, 0.35 А.
- Кількість програмованих виходів - 150.
- Робоча температура - -10°C - +45°C.
- Розміри: 167 х 120 х 25.4 мм.
Наприклад, представник компанії замовив U-Prox MPX LE Black для свого офісу. Завдяки бездротовим технологіям, він легко встановив систему та додав усі необхідні пристрої. Інша історія - сім'я, яка хоче захистити свій будинок. З U-Prox MPX LE Black вони можуть контролювати ситуацію в режимі реального часу через мобільний додаток.
Обираючи бездротову централь системи безпеки U-Prox MPX LE Black, ви отримуєте надійність, простоту у використанні та доступність. Наш інтернет-магазин пропонує вигідні ціни, швидку доставку та можливість замовити систему з фотоверифікацією, яка допоможе вам у захисті вашого майна.
Бездротова централь системи безпеки з підтримкою фотоверифікації U-Prox MPX LE Black
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість зон, що захищаються | 250 |
| Кількість підтримуваних пристроїв | 250 |
| Можливість для інтеграції | Так |
| Можливість розширення | Так |
| Тип даних, що передаються | Дискретні |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний |
| Тип підтримуваних пристроїв | Адресні/Неадресні |
| Управління | Мережеве |
| Форм-фактор | Однокомпонентний |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Значення вихідного струму | 0.35 А |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi;GSM |
- Ціна: 7 120 ₴
