
- Немає в наявності
- Код: 00130370
Праска Gorenje SIH3200WR
1 980 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока потужність для кращої продуктивності
Вибираючи праску, пам’ятайте: чим вища потужність, тим краще її ефективність. Модель Gorenje SIH3200WR з потужністю 3200 Вт ідеально відповідає цій вимозі. Ця парова праска стане чудовим рішенням для догляду за вашим одягом, завдяки потужній подачі пари та елегантному дизайну, що полегшує прасування щодня. Регульовані налаштування пари дозволяють вибирати оптимальну силу для різних тканин: від повної потужності для льону, джинсу чи полотна до мінімальної для бавовни або шовку.
Менше енергії для більшого ефекту
Керамічне покриття підошви рівномірно розподіляє тепло, що забезпечує гладке та ефективне прасування. Воно запобігає прилипання тканин і усуває статичну електрику, забезпечуючи легке ковзання та довговічність.
Функція самоочищення
Ця важлива функція продовжує термін служби праски та підвищує її ефективність. Нагрійте праску до високої температури та натисніть кнопку "самоочищення". Велика кількість води вивільниться через гарячу підошву, видаляючи накип і домішки. Повторіть процедуру за потреби, поки вода не стане чистою.
Шнур 2.5 м для вашої зручності
Довгий шнур живлення дозволяє легко переміщатися по кімнаті, знайти зручне місце для прасування та навіть дивитися телевізор або спілкуватися з родиною під час роботи.
Великий резервуар для води
Місткий резервуар об’ємом 420 мл зменшує потребу в частих дозаправках, заощаджуючи ваш час та покращуючи ефективність прасування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Бездротова технологія | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Можливість доливання води | Так |
| Мірний стакан | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 420 л |
| Об'єм резервуара для води | 420 |
- Ціна: 1 980 ₴









