
- В наявності
- Код: 00155877
Акустична система 2E PCS203 Black (2E-PCS203BK)
594 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустична система 2E PCS203. Просте підключення 3.5 мм. Драйвери та додаткове ПЗ не потрібні. Регулювання гучності та вихід для навушників та мікрофона на правому сателіті. Відмінне стереозвучання на всіх рівнях гучності. Можливість складати сателіти в міні-саундбарі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi |
| Вид товару | Саундбар |
| Живлення | USB |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Акустичне випромінювання | Диполь |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.57 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Черний |
- Ціна: 594 ₴









