
- В наявності
- Код: 00155868
Акустична система 2E PCS204 Silver (2E-PCS204SV)
445 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтеся чітким та глибоким звучанням аудіоконтенту завдяки акустичній системі PCS204 бренда 2Е.
Модель має стриманий мінімалістський дизайн, на фронтальній панелі нанесено логотип виробника – жодних зайвих елементів. З огляду на це колонки чудово пасуватимуть до будь-якого стилю робочої зони.
Щодо технічних особливостей: пристрої оснащено дводюймовими динаміками, які відтворюють звук однаково якісно на всіх рівнях гучності. До того ж для підключення PCS204 не знадобиться додаткове програмне забезпечення, адже акустична система має вбудовану технологію Plug & Play, що забезпечує швидке визначення та конфігурування пристроїв.
Особливості:
Два динаміки 2" х 3 Вт.
Підключення 3,5 мм jack.
USB-живлення 5 В.
Технологія Plug & Play.
Регулювання гучності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi |
| Вид товару | Звуковий проектор |
| Живлення | USB |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
- Ціна: 445 ₴






