
- В наявності
- Код: 00155867
Акустична система 2E PCS234 RGB Black (2E-PCS234BK)
693 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використання якісної акустики в побуті – переконлива ознака технологічної обізнаності користувача. Саме акустична система 2E PCS234 із 2,5-дюймовими динаміками допоможе поринути у світ чудового звучання улюбленого аудіоконтенту.
До того ж і гаяти час на підключення не доведеться – вбудована технологія Plug & Play встановлює з’єднання майже миттєво без додаткових драйверів. А вбудоване на передній панелі RGB-підсвічування ненав’язливо урізноманітнить стиль робочого місця.
Особливості:
Два динаміки 2,5" х 3 Вт;
Підключення 3,5 мм jack;
USB-живлення 5 В;
Технологія Plug & Play;
RGB-підсвічування (регулювання на корпусі);
Коліщатко регулювання гучності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вид товару | Саундбар |
| Живлення | USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.35 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
- Ціна: 693 ₴






