
- В наявності
- Код: 00155859
Сумка для ноутбука Rivacase 8059 17.3" Black
881 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця сумка для ноутбука з колекції Regent поєднує функціональність і елегантність, створену для задоволення потреб міського мандрівника. Світло-блакитний рядок доповнює темно-чорну тканину, надаючи сумці завершеність, а її власникові серйозний та строгий вигляд. За ціною початкового рівня, вона має безліч функцій, що забезпечують універсальність та довговічність – дві ключові особливості, які притаманні всім нашим продуктам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Протиударний корпус |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 0.57 г |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина основного відділення | 300 мм |
- Ціна: 881 ₴




