
- В наявності
- Код: 00155854
Акустична система 2E PCS202 Black (2E-PCS202BK)
514 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна акустична система чорного кольору для комп’ютерів і ноутбуків у преміальному дизайні. 2 динаміки 2" загальною потужністю 6 Вт дарують чудове стереозвучання на всіх рівнях гучності. 2E PCS202 не потребує додаткового ПЗ для роботи, живлення здійснюється через роз’єм USB. Працює в частотному діапазоні 100 - 20000 Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi |
| Вид товару | Звуковий проектор |
| Живлення | USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | пластик, позначал |
- Ціна: 514 ₴









