
- В наявності
- Код: 00155848
Сумка для ноутбука 2E Vector 17" Black (2E-CBN5217BK)
990 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка 2E призначена для ноутбуків. Зовнішній вигляд сумки досить суворий, сумка елегантно скомпонована і має міцну конструкцію. Виготовлена із вологозахисного текстильного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 0.72 г |
| Висота | 69 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Ширина основного відділення | 330 мм |
- Ціна: 990 ₴








