
- В наявності
- Код: 00155847
Сумка для ноутбука 2E TopLoad Classic 14" Black (2E-CBT6814BK)
891 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка 2E TopLoad Classic - строгий діловий дизайн та приваблива ціна.
Водовідштовхувальний поліестер та жорсткий каркас забезпечують захист, комфорт та надійність щодня!
Усередині головного відділення:
відділ для ноутбука з жорстким каркасом по периметру та фіксуючою стрічкою на липучці + роздільник простору на липучці,
додаткове відділення для документів/паперів формату А4
3 кишені для різних аксесуарів, 3 тримачі для авторучок, 1 кишеня для візиток
На лицьовій стороні сумки розташована зовнішня кишеня з фіксаторами на липучці для аксесуарів (блок живлення, мишка).
Карабіни, петлі та замки блискавок виготовлені з високоякісних довговічних матеріалів.
У комплекті – плечовий ремінь з амортизуючою накладкою та регулюванням по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 0.65 г |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Ширина основного відділення | 268 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки;Відділення для ручок;Відділення-органайзер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення;Протиударний корпус;Захист кутів;Замок |
| Тип застежки | блискавка / липучка |
- Ціна: 891 ₴
