
- В наявності
- Код: 00155844
Сумка для ноутбука 2E Melange 16" Black (2E-CBN9265BK)
1 534 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cтильная, містка молодіжна сумка для ноутбука 15.6/16" Melange з одним головним відділенням і 3-ма зовнішніми кишенями різних розмірів і призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Відділення | Зовнішні відділення |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Протиударний корпус |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Ширина основного відділення | 265 мм |
- Ціна: 1 534 ₴
