
- В наявності
- Код: 00155608
Kraft PSU-1205DIN(P) Джерело безперебійного живлення
1 124 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц;
● Номінальна вихідна напруга 12 В, діапазон напруги 12-14 В; номінальний вихідний струм 5 А;
● Номінальна вихідна потужність 70 Вт;
● Два канали навантаження;
● Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А;
● LED-індикація;
● Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ;
● Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15;
● Пластиковий корпус з розмірами 89 / 92 / 56 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Індикація | Світлова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Допустима пікова потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 70 Вт |
| Струм заряду | 0.5 А |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажа | На DIN-рейку |
- Ціна: 1 124 ₴
