
- В наявності
- Код: 00155584
Seagate SkyHawk ST1000VX013 1Тб Жорсткий диск внутрішній
5 720 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Місткість накопичувача 1 ТБ;
● Тип жорсткого диска внутрішній;
● Інтерфейс підключення SATAIII;
● Форм-фактор 3.5";
● Швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Клас якості | Original |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість запису | 5400 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 5400 Мб/сек |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 5 720 ₴
