
- В наявності
- Код: 00155572
ATIS DC-604 Graphite Дотягувач
1 118 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Дві незалежно регульовані швидкості;
● Зусилля закриття DIN4:
- Вага дверей до 80кг;
- Ширина дверей до 1100мм;
● Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав;
● Виконання тяги: важіль;
● Тип штанги: колінна;
● Напрацювання на відмову: 500000 циклів;
● Робоча температура: від -30°C до +50°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Вид доводчика | Нижнього розташування |
| Клас доводчика | 4 |
| Колір | Графіт |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Покриття | Без покриття |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Регулювання сили | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Ширина | 1100 мм |
| Ширина дверного полотна | 10701100 мм |
- Ціна: 1 118 ₴
