
- В наявності
- Код: 00155394
DC-603 OH доводчик ATIS
946 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип пристрою: доводчик, тип штанги: коленная, максимальна ширина дверей, мм: 950, максимальна вага дверей, кг: 60, регулювання швидкості закриття: є, режим блокування у відкритому положенні: є, матеріал: алюмінієвий сплав, колір: срібний, робоча температура, ° C: -30 ~ +50, розміри, мм: 186 х 45 х 70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Вид доводчика | Нижнього розташування |
| Колір | Сірий |
| Конструкція доводчика | Безважільний |
| Маса дверного полотна, до | 60 кг |
| Покриття | Без покриття |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ширина дверного полотна | 950 мм |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Регулювання сили | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Ширина | 950 мм |
- Ціна: 946 ₴
