
- Немає в наявності
- Код: 00155114
Саундбар Xiaomi Redmi TV Soundbar Black
3 002 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Саундбар Xiaomi Redmi TV Soundbar Black — ідеальний звук спеціально для телевізорів.
Redmi TV Sound Bar виконаний в класичному чорному матовому кольорі, його корпус відрізняється розмашистістю рис і простотою ліній, що дозволяє органічно вписатися в будь-який інтер'єру. Створена професіоналами акустична конструкція подарує небачений раніше рівень насолоди якістю звучання.
ЕФЕКТ ПРИСУТНОСТІ
ДИВІТЬСЯ ЯК У СПРАВЖНЬОМУ КІНОТЕАТРІ
Неперевершену чистоту і життєвість звучанню надають повночастотні динаміки, що працюють під управлінням особливих звукових алгоритмів власної розробки. Разом з саундбаром Redmi у себе вдома ви будете почувати себе як в справжньому кінотеатрі.
ПРОФЕСІЙНЕ КАЛІБРУВАННЯ ЗВУЧАННЯ ІНЖЕНЕРАМИ
У професійних інженерів-акустиків пішла не одна сотня годин, щоб вичавити з саундбара Redmi ідеально чисте, збалансоване і живе звучання.
БЕЗЛІЧ СПОСОБІВ ПІДКЛЮЧЕННЯ
З КАБЕЛЕМ АБО БЕЗ — ЯК ВАМ ЗРУЧНО
Завдяки підтримці підключення по Bluetooth 5.0 саундбар Redmi не потрібно сковувати зайвими проводами. Крім того, незмінна підтримка підключення по S/PDIF і AUX дозволяє гармонійно вбудувати його в існуючу аудіосистему без зайвого клопоту і метушні з кабелями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 63 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Від мережі |
- Ціна: 3 002 ₴
