
- В наявності
- Код: 00154499
Накопичувач SSD ADATA Ultimate SU650 480GB 2.5" SATA III 3D NAND
5 136 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Твердотільний накопичувач Ultimate SU650 оснащений флеш-пам'яттю 3D NAND та високошвидкісним контролером, завдяки чому ємність накопичувача 480 Гб. Накопичувач забезпечує швидкість читання/запису до 520/450 Мб/с та вищу надійність у порівнянні з SSD-накопичувачами з флеш-пам'яттю 2D NAND. SU650 оснащений SLC-кешуванням та просунутими технологіями виправлення помилок, що забезпечує цілісність даних та їх оптимізовану обробку. Для тих, хто хоче спробувати повне оновлення ПК, накопичувач SU650 – це чудовий вибір із відмінним ставленням вартості та продуктивності.
3D NAND ДЛЯ ЛЕГКОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПК
Завдяки флеш-пам'яті 3D NAND накопичувач SU650 має більш високу ефективність роботи та підвищену ступінь надійності порівняно з SSD-накопичувачами з флеш-пам'яттю 2D NAND, що покращує співвідношення ціни та якості.
БІЛЬШ ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Інтелектуальний алгоритм SLC-кешування дозволяє флеш-пам'яті NAND працювати в режимі однорівневого осередку та підвищує продуктивність роботи, допомагаючи накопичувачу SU650 підтримувати пікові швидкості читання/запису до 520/450 Мб в секунду для більш гладкого та швидкого завантаження, передачі файлів.
ПРОСУНУТА ТЕХНОЛОГІЯ КОДУВАННЯ ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛОК
Завдяки підтримці технології ECC (код виправлення помилок) накопичувач SU650 може визначати та виправляти помилки для забезпечення цілісності даних та продовжити термін служби SSD-накопичувача, збільшивши його показник MTBF (середнє напрацювання на відмову) до 2 мільйонів асів, що на 25% більше, ніж у SSD-накопичувачів із флеш-пам'яттю 2D NAND.
ЩІЛЬНІШЕ, ТИХІШЕ ТА НАДІЙНІШЕ
Усередині SSD-накопичувачів немає жодних механічних комплектуючих, тому вони перевищують за показниками традиційні HDD-накопичувачі за рахунок більш високого опору ударам, вібрації (1500G/0,5 мм) та екстремальним температурам (0°C-70°C). Також вони працюють безшумно і споживають дуже мало енергії, і все це одночасно із захистом ваших даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Пропускна здатність | 450 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість запису | 450 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 520 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59.5 г |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 69.85 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
- Ціна: 5 136 ₴
