
- В наявності
- Код: 00154401
Трекер BOROFONE BC104 Intelligent positioning anti-lost device Black
232 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Трекер BOROFONE BC104 Intelligent positioning anti-lost device Black — це незамінний та надзвичайно корисний пристрій, який допомагає відстежувати місце розташування та убезпечити ваші цінні предмети. Він призначений для використання з різними речами, такими як ключі, смартфони, гаманці, сумки, рюкзаки та інші предмети, які ви хочете відстежувати та надійно зберігати. Пристрій має компактні розміри (43 × 32 × 8 мм) та вагу всього 7 грам, привертає увагу практичною формою та стильним дизайном. Його можна закріпити на кільці разом із ключами, зафіксувати шнурком на чохлі смартфона, сумці або рюкзаку, покласти в багаж під час подорожей або в кишеню дитині під час відвідування громадських місць для забезпечення її безпеки.
Корпус аксесуара надійно зібраний, виготовлений з міцного та приємного на дотик ABS-пластику. Через Apple Find My можна активувати звуковий сигнал для його пошуку в радіусі до 3 метрів і визначити його місцезнаходження. Джерелом живлення для трекера є знімна батарейка стандарту CR2032 ємністю 230 mAh, якої вистачить приблизно на 9-12 місяців використання. Сумісний з моделями, що працюють на iOS 14.5 або пізнішої версії, iPhone SE, iPhone 6s або пізнішими моделями, iPod touch (7-го покоління), iPad Pro з iPadOS 14.5 або новіші, iPad (5-го покоління або новіші), iPad Air 2 або новіше, iPad mini 4 та наступними моделями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Алгоритм збору координат | За тимчасовим інтервалом |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Повірка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Харчування | |
| Ємність вбудованої АКБ | 230 мАг |
| Вбудована АКБ | Ні |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Дисплей | |
| Відтворення кольорів РК дисплею | Монохромна |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 мА/год |
| Вага | 7 |
| Колір | Black |
- Ціна: 232 ₴
