
- В наявності
- Код: 00154395
Bluetooth-ресивер BOROFONE BC64 Contento dual-port car BT receiver with built-in cable Black
224 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
BOROFONE BC64 Contento dual-port car BT receiver with built-in cable Black — це універсальний блютуз ресивер/трансмітер, що надає безліч можливостей для розширення функціональності ваших пристроїв. Завдяки передовій версії Bluetooth 5.0, він забезпечує швидкий і стабільний бездротовий зв'язок з іншими сумісними пристроями.
ФУНКЦІЇ РЕСИВЕРА
BOROFONE BC64 дає змогу перетворити вашу звичайну дротову аудіо-техніку на бездротову. Просто під'єднайте ресивер до пристрою за допомогою 3.5мм аудіо-роз'єму, і ви зможете насолоджуватися високоякісним звуком без зайвих дротів. Вбудований мікрофон дає змогу використовувати ресивер для голосових дзвінків із підтримкою гучного зв'язку. Це ідеальне рішення для безпечних розмов під час водіння або коли вам необхідні вільні руки.
ЗАРЯДЖАННЯ ПРИСТРОЇВ
Модель оснащена функцією швидкої зарядки, дозволяє заряджати відразу два гаджети за допомогою вихідних роз’ємів Type-C та USB-A. Загальна сила струму становить 3 А, потужність 15 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| USB-інтерфейс | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дисплей | Ні |
| Підтримка iPod | Ні |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Автомобільний адаптер | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 г |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пристрою | USB роз'єм;Bluetooth;Лінійний вхід AUX 3.5 мм |
| Підтримувані формати | MP3;WAV;AIFF;FLAC;OGG |
- Ціна: 224 ₴
