
- В наявності
- Код: 00154167
Ігрова приставка + 2 джойстики HOCO GA31 Collection game box+two wireless gamepads set White
1 190 ₴
- +380 (66) 199-01-00
HOCO GA31 — це універсальний набір для геймерів, який включає в себе стильну ігрову консоль та два бездротових геймпада для захоплюючого ігрового досвіду. Набір виконаний у білому кольорі і поєднує високі технології, компактність та зручність використання. Це ідеальне рішення для геймерів, які шукають легкий у використанні комплект для домашніх розваг.
ПЕРЕВАГИ:
− Легкість у підключенні та використанні.
− Підтримка підключення до телевізора або монітора через HDMI для більш комфортного ігрового процесу.
− Висока якість та надійність, завдяки матеріалу ABS.
− Ідеально підходить для ігор на ПК або для ігор на великому екрані.
− Безпровідне підключення дозволяє зручно грати без обмежень.
HOCO GA31 Collection Game Box + Two Wireless Gamepads Set White — це відмінне рішення для тих, хто хоче поєднати стильний дизайн, комфорт і високу якість гри в одному комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Жорсткий диск | Ні |
| Лінійки | Android |
| Мова видання | Українська |
| Особливості | Підтримка HD |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 130 г |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Тип процесора | ARM Cortex A9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;HDMI |
| До комплекту входить | Ігрова приставка;Джойстики;Геймпад |
| Колір корпусу | white |
| Підтримувані карти пам'яті | SDHC;SD |
- Ціна: 1 190 ₴
