
- В наявності
- Код: 00153973
Трекер HOCO E91 Tiger intelligent positioning anti-lost device White
415 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Трекер Hoco E91 Tiger Anti-Lost — це сучасний та ефективний засіб для забезпечення безпеки гаджетів та інших цінних речей. Аксесуар привертає увагу стильним дизайном, поставляється в надійному чохлі-бампері з петелькою, який захистить від пошкоджень та дозволить зафіксувати його, наприклад, на рюкзаку, сумці чи кільці разом із ключами. Завдяки компактним розмірам трекер можна носити в портмоне, покласти в кишеню дитини або помістити в багаж під час подорожей. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного пластику. Його заокруглені грані, глянцеві та матові деталі забезпечать приємні тактильні відчуття, а прозора панель дозволяє розглянути внутрішні електронні компоненти та підкреслює вишуканий дизайн аксесуара.
Вбудований модуль GPS дозволить з неймовірною точністю визначити місцезнаходження та відстежувати переміщення трекера, а підтримка звукового сигналу зробить пошук ще зручнішим. Джерелом живлення для трекера є знімна батарейка стандарту CR2032 ємністю 210 mAh, якої вистачить приблизно на 9–12 місяців використання. Підтримка роботи з Apple Find My забезпечує його сумісність із великою кількістю моделей iPhone, iPad та iPod.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Алгоритм збору координат | За тимчасовим інтервалом |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Повірка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Харчування | |
| Ємність вбудованої АКБ | 210 мАг |
| Вбудована АКБ | Ні |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Дисплей | |
| Відтворення кольорів РК дисплею | Монохромна |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 210 мА/год |
| Вага | 7 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 415 ₴
