
- В наявності
- Код: 00153906
Імпульсний блок живлення 36В 20А (720Вт) перфорований
2 537 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 36 В |
| Вихідна потужність | 720 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 36 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Промисловий |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Тип індикації | Світлодіодна |
- Ціна: 2 537 ₴

