
- В наявності
- Код: 00153902
Ендоскоп YT46688, міні камера 5 mm, LCD дисплей, підсвічування, довжина кабелю 5м
1 248 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Протокол зв'язку | USB 2.0 |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гнучкий |
| Монітор | |
| OSD-меню | Ні |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LCD |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Формат відео | PAL |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Камера | |
| Довжина камери | 5 мм |
| Підсвічування | Так |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.5" |
- Ціна: 1 248 ₴


