Зарядний пристрій для акумуляторів Li-ion 52V(58,8V),14S,15A, 720 Вт, штекер Трикутний роз'єм (T-tipe/C13/IEC). 185х88х60мм. 1,2
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
09:00 - 17:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 17:00
|
|
| Середа |
09:00 - 17:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 17:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 17:00
|
|
| Субота |
10:00 - 13:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
В наявностіЗарядний пристрій для акумуляторів Li-ion 52V(58,8V),14S,15A, 720 Вт, штекер Трикутний роз'єм (T-tipe/C13/IEC). 185х88х60мм. 1,23 351 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір | Червоний |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 58.8 В |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Номінальна потужність | 720 Вт |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 15 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір акумулятора | 18650 |
|
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 88 мм |
|
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки;Захист від перегріву;Захист від перезаряду;Захист від перепад |