
- В наявності
- Код: 00153838
Блок живлення MERLION для ноутбука LENOVO 20V 7.5A (150 Вт) штекер FOR YOGA, довжина 0,9 м
1 189 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 7.5 |
- Ціна: 1 189 ₴

