
- В наявності
- Код: 00131316
Тягова акумуляторна батарея Merlion EV 6-DZM-14, 12V 14Ah M5 (151*98*100), Q4
1 500 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Активний матеріал негативних пластин | Двоокис свинцю |
| Активний матеріал позитивних пластин | Губчастий свинець |
| Колір | Червоний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Мінімальна робоча температура | -100 град. |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Призначення / Застосування | Електровелосипед / електросамокат |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Тип струмовивіду | Бічні |
| Тип тягового акумулятора | Панцирної PzS |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | + праворуч |
- Ціна: 1 500 ₴
