
- В наявності
- Код: 00025286
Гофротруба вулична D32 ПП, з протяжкою, із захистом від ультрафіолету, не підтримує горіння, (50 м)
878 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УкрПром |
| Країна виробник | Україна |
| Вид матеріалу | Органічний |
| Вогнестійкість | Так |
| Длина в упаковке | 50 м |
| Конструкція | Гнучка |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал | Поліетилен високого тиску |
| Мінімальна робоча температура | -80 град. |
| Пропитка | Ні |
| Структура | Суцільна |
| Тип труби | Гофрована |
| Упаковка | Моток |
| Форма перерізу | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Внутрішній діаметр рулону | 32 мм |
| Довжина | 50 м |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ПП |
- Ціна: 878 ₴
