
- В наявності
- Код: 00139039
Салатник ARDESTO, 16см, порцеляна, білий
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: салатник Матеріал: порцеляна Розміри: 16*13.5*7.5 см Основний колір: білий Використання в посудомийній машині: так Використання у НВЧ: так Гарантія: 1 місяць для виробничого браку. Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 7.5 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина | 16 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 13.5 мм |
- Ціна: 195 ₴
