
- В наявності
- Код: 00131231
Must EM181-EM1024S 1000W LiFePO4 LCD, 12VDC, PV 25A MPPT, 230V ±5%, 6000 cycle 80% DOD, 25°C, 4xUSB, PD18W+2x60W, 2xAC 220V,
30 192 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Must представляє новітню модель інвертора EM181-1024 з потужністю 1000 Вт і ємністю 1280 Вт⋅год. Цей високотехнологічний інвертор оснащений алгоритмом MPPT, який забезпечує ефективне перетворення енергії сонячних панелей. Завдяки широкому діапазону робочої напруги входу (до 60 В при струмі до 25 А), EM181-1024 ідеально підходить для різних сонячних систем, включно з мережевими та автономними.
Характеристики товару:
- Потужність: 1000 Вт
- Ємність: 1280 Вт⋅год
- Алгоритм MPPT
- Вхідна напруга: до 60 В при струмі до 25 А
- Підходить для мережевих і автономних сонячних систем
Цей інвертор є ідеальним вибором для тих, хто прагне до ефективної та стійкої роботи сонячних панелей. Надійний та енергоефективний, модель EM181-1024 від Must забезпечить надійне живлення вашої сонячної системи.
Характеристики товару:
- Потужність: 1000 Вт
- Ємність: 1280 Вт⋅год
- Алгоритм MPPT
- Вхідна напруга: до 60 В при струмі до 25 А
- Підходить для мережевих і автономних сонячних систем
Цей інвертор є ідеальним вибором для тих, хто прагне до ефективної та стійкої роботи сонячних панелей. Надійний та енергоефективний, модель EM181-1024 від Must забезпечить надійне живлення вашої сонячної системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 1280 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 25 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура довкілля | 25 град. |
- Ціна: 30 192 ₴




