- В наявності
- Код: 00131187
Гібридний інвертор ANENJI ANJ-4000W-24V WIFI, 4200W, 24V, charge 80A(max), 170-280V, МРРТ60-500VDC, RS485. RS232, WiFi,
18 451 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
В наявностіГібридний інвертор ANENJI ANJ-4000W-24V WIFI, 4200W, 24V, charge 80A(max), 170-280V, МРРТ60-500VDC, RS485. RS232, WiFi,
18 451 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anenji |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 4200 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Максимальна потужність | 4200 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 4200 Вт |
| Номінальний струм | 80 А |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12. міс |
- Ціна: 18 451 ₴
