
- В наявності
- Код: 00131158
Фара протитуманна світлодіодна (LED балка) RS-420W, 12-24V, 420W, 6000K, 4800Lm, IP68, 508x60x75mm, Black
1 272 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 75 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 420 Вт |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 12-24V |
- Ціна: 1 272 ₴



