
- В наявності
- Код: 00131110
Акумуляторна батарея DC HOUSE LiFePO4 12,8 V 100 Ah, (50/100A), 0 °C до 55 °C, гвинт M8, Type-C DC Ports, 260х168х209 мм. 10.8 кг
13 419 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECO-WORTHY |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Активний матеріал негативних пластин | Губчастий свинець |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 50 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Висота | 209 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип струмовиведення | Мідна гвинтова М8 |
- Ціна: 13 419 ₴

