
- В наявності
- Код: 00130980
Тягова акумуляторна батарея AGM AZBIST 6-DZM-12, 12V 12Ah F2 (151х98х101 мм) Black Q3
1 327 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AZBIST |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Активний матеріал негативних пластин | Двоокис свинцю |
| Активний матеріал позитивних пластин | Губчастий свинець |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Призначення / Застосування | Електровелосипед / електросамокат |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 98 мм |
- Ціна: 1 327 ₴
