
- В наявності
- Код: 00130872
Вентилятор Arctic P14 Pro PST CO (ACFAN00316A)
564 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективна робота при високому опорі повітря
Завдяки високому статичному тиску вентилятори Pro ефективно проганяють повітря через вузькі простори. Це робить їх ідеальними для радіаторів, перфорованих панелей та сітчастих фільтрів.
Максимальна продуктивність, переосмислена
Оновлена конструкція лопатей вентилятора забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та плавністю роботи.
Оптимізована конструкція підшипника та валу (FDB)
Гідродинамічний підшипник у поєднанні з подовженим валом забезпечує більш тиху роботу за рахунок кращого розподілу тиску та мінімізації вібрацій.
Автоматичне балансування по двох площинах
Автоматизований процес вимірювання та балансування за двома рівнями забезпечує виняткову точність та стабільну роботу за рахунок точного розміщення балансувального вантажу на двох різних глибинах.
SOTA Мікроконтролер
Знижує шум від мотора, компенсує коливання навантаження та захищає від пускових струмів та зворотної полярності.
Більше потужності – менше шуму
Вентилятор забезпечує високу продуктивність на низьких оборотах, створюючи більший повітряний потік і статичний тиск при 25 дБ(A) — ідеально для тихого і потужного охолодження.
Мінімальні зазори для максимальної ефективності
Забезпечує високий статичний тиск та максимальну ефективність повітряного потоку.
PST – синхронізоване керування вентиляторами на базі PWM
Додатковий роз’єм PWM дозволяє синхронізувати декілька вентиляторів послідовно з використанням одного роз’єму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Вага | 240 кг |
| Максимальний робочий тиск | 5.28 Па |
| Мінімальний робочий тиск | 5.28 Па |
| Напруга мережі | 100~120 В |
| Продуктивність | 110 куб.м/год |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Стан | Новий |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Частота обертання | 2500 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Напрямок обертання | Праве |
| Пилозахищене виконання | Ні |
| Пожежобезпечне виконання | Ні |
| Шахтне виконання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 564 ₴




