
- В наявності
- Код: 00130834
Сумка для ноутбука ColorWay Modern 17-17.3 Black (CW-LBM173-BK)
1 188 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ColorWay Modern – надійна сумка для зручного щоденного перенесення ноутбука, а також інших необхідних аксесуарів. Сумка вміщує ваш ноутбук та інші предмети першої необхідності, водночас забезпечуючи ваш комфорт у поїздках на роботу чи навчання. Практична і легка, її можна носити або за ручку, або за ремінець, що знімається, який регулюється для індивідуального припасування. ColorWay Modern виготовлена з міцного та надійного матеріалу, що добре захищає ноутбук та аксесуари від зовнішніх пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 330 мм |
| Матеріал | Полиэстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішні кармани є |
- Ціна: 1 188 ₴




