
- Немає в наявності
- Код: 00130733
Вентилятор Arctic P12 Pro PST- 5 Pack (ACFAN00307A)
1 782 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективна робота при високому опорі повітря
Завдяки високому статичному тиску вентилятори Pro ефективно проганяють повітря через вузькі простори. Це робить їх ідеальними для радіаторів, перфорованих панелей і сітчастих фільтрів.
Максимальна продуктивність, переосмислена
Оновлена конструкція лопатей вентилятора забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та плавністю роботи.
Оптимізована конструкція підшипника-валу (DBB)
Подвійний шарикопідшипник з подовженим валом ротора забезпечує високу міцність і максимальний термін служби при високих швидкостях обертання.
Автоматичне балансування у двох площинах
Автоматизований процес вимірювання та балансування на двох рівнях забезпечує надзвичайну точність і плавну роботу завдяки точному нанесенню балансувальної маси на різній глибині.
SOTA Мікроконтролер
Знижує шум двигуна, компенсує коливання навантаження та захищає від пускових струмів і зворотної полярності.
Більше потужності — менше шуму
Вентилятор забезпечує високу продуктивність на низьких обертах, створюючи більший повітряний потік і статичний тиск при всього лише 25 дБ(A) — ідеально для тихого та потужного охолодження.
Мінімальні зазори для максимальної ефективності
Забезпечує високий статичний тиск і максимальну ефективність повітряного потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Вага | 185 кг |
| Максимальний робочий тиск | 6.9 Па |
| Мінімальний робочий тиск | 6.9 Па |
| Напруга мережі | 100~120 В |
| Продуктивність | 77 куб.м/год |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Стан | Новий |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Напрямок обертання | Праве |
| Пилозахищене виконання | Ні |
| Пожежобезпечне виконання | Ні |
| Шахтне виконання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
- Ціна: 1 782 ₴





