
- В наявності
- Код: 00130469
Сковорода Magio MG-1176 20 см
346 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття
Стійке двошарове мармурове антипригарне покриття GEEHUA , PFOA free
Матеріал сковорідки
Штампований алюмінієвий сплав 3003
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 20 (см) |
| Висота стінок | 4.3 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Довжина посуду | 20 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.509 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Товщина стінки | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний з рожевим |
| Кришка | без крихти |
- Ціна: 346 ₴


