
- Немає в наявності
- Код: 00130371
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5600 Apacer Panther RGB (AH5U32G56C5229BAA-2)
22 914 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оперативна пам’ять Apacer Panther RGB стандарту DDR5 орієнтована використання у складі потужних ПК ігрового рівня. Зовні вона виділяється алюмінієвим радіатором з образом пантери, комбінованим забарвленням та світловою панеллю з інтегрованими світлодіодами RGB. Панель із алюмінію швидко відводить тепло та підтримує стабільну температуру при різних навантаженнях. Мікросхема керування живленням підвищує стабільність роботи модулів Apacer Panther RGB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Масив | PC5-44800 |
| Номінальна напруга, В | 1.25 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | Підсвітка RGB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга живлення | 1.25В |
- Ціна: 22 914 ₴




